• Українська
  • English
  • Polski

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

+38 (068) 525 91 85

  (032) 275 03 05

Графік роботи: 9.00 – 18.00 (пн-нд).

Eкспозиції інтер’єрів: 10.00 – 18.00 (ср-нд).

Понеділок і вівторок – садиби зачинені.

Вартість квитків: дор. – 30 грн., пільг. – 20 грн.

Детальніше...

Презентація стратегії розвитку Музею 2017-2027

Сьогодні у Музеї обговорювали стратегію розвитку на 2017-2027 роки, яку  презентував директор Роман Назаровець: «Наш Музей – відкритий публічний простір громади міста, це уже львівський бренд, нас відвідує багато людей, а тому ми повинні відповідально ставитися до своєї діяльності та ретельно планувати майбутнє».

Відповідно до місії та візії Музею, а також опираючись на результати опитування «UNESCO», доповідач окреслив основні пріоритети розвитку Музею на найближчих десять років: збереження унікального історичного середовища, розвиток музею як інтерактивного науково-освітнього центру, реалізація міжнародних та власних проектів, розробка маркетингової стратегії, розширення авдиторії і збільшення кількості культурних заходів.

Директор у своєму виступі також наголосив на основних досягненнях Музею уже сьогодні: на значному розширенні партнерської мережі, на рості відсотка відреставрованих об’єктів, збільшенні кількості відвідувачів та відповідно помітному покращенні фінансового сегмента закладу.

Чи найприємнішим для слухачів був момент обговорення рейтингової оцінки закладу на європейському сайті TripAdvisor, на якому абсолютно незалежні і незаангажовані відвідувачі достойно оцінили роботу нашого Музею – у 4,5 бали із 5.

Одним із важливих пунктів стратегічного планування діяльності став розвиток інфраструктури і сервісу Музею, завдяки яким він має бути максимально комфортним для відвідувача: забезпечення транспортної доступності, створення побутових вигод і обладнання зручного інформаційно-освітнього простору.

Усі охочі із присутніх мали можливість висловитися: поставити питання директору, вказати на недоліки чи запропонувати свої ідеї щодо розвитку Музею, а тому участь в обговоренні презентації взяли й «берегині музею», як їх з повагою називає Роман Назаровець, - доглядачки садиб.

Відтак пані Христина Ференц розповіла про позитивні відгуки й побажання туристів, зокрема зі Східної України, про особливості співпраці із монастирем, а також подала пропозицію дещо відкоригувати музичну підбірку пісень, яка лунає в одному з секторів Музею.

Ще однією конструктивною пропозицією щодо організації пізнавально-практичного простору поділилася п. Леся Дідула: доглядачка запропонувала створити у музеї просто неба умови, де б діти могли спостерігати за рослинами, дізнаватися про догляд за ними тощо.

«Театр починається з вішака, а Музей –  зі презентаційного входу», - так розпочала свій виступ п. Алла Дума. Працівниця наголосила на європейських стандартах організації інфраструктури і підтримала ідею облаштування нового сучасного входу до Музею – комфортного інформаційно-освітнього простору для відвідувачів.

Як кажуть у народі: «Маленька праця краща за велике безділля», а тому хай невеликими кроками, зате упевнено, Музей рухається вперед, розвивається, продукує нові ідеї і з Божою поміччю реалізовує їх.