• Українська
  • English
  • Polski

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

+38 (068) 525 91 85

  (032) 275 03 05

Графік роботи: 9.00 – 18.00 (пн-нд).

Eкспозиції інтер’єрів: 10.00 – 18.00 (ср-нд).

Понеділок і вівторок – садиби зачинені.

Вартість квитків: дор. – 30 грн., пільг. – 20 грн.

Детальніше...

Японці переймають досвід

 У рамках наукового проекту, присвяченого вивченню різних технік реставрації історичних будівель, до Музею завітали представники кількох японських університетів. Надзвичайно інформативною для них виявилася фахова англомовна екскурсія у супроводі завідувача відділу етнології Марти Цимбровської. Японські науковці, спеціалісти в реставраційній, інженерній та культурній галузях, ознайомилися із особливостями будівництва та методикою реставрації власне зрубних конструкцій, які у Японії є маловідомими, а також змогли зафіксувати техніку в’язання снопів та етапи укладання солом’яного даху.

Згодом екскурсія перейшла у русло наукового семінару, на якому гості поділилися японським досвідом відновлення давніх будівель.
На прощання гостям подарували сувеніри: цікаві видання Музею та давню іграшку "йо-йо", яка відразу ж виправдала своє призначення у вправних руках японців.
Оскільки фахова екскурсія була переплетена ще й презентацією народних ремесел, то науковці із захопленням ділилися враженнями й про наш "живий музей": «У Японії також є музеї такого типу, проте те, що найбільше вражає у вашому музеї, - це його народний характер. Особливо сподобалися демонстрації народних ремесел: як випікають хліб, як коваль кує інструменти...»