• Українська
  • English
  • Polski

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

+38 (068) 525 91 85

  (032) 275 03 05

Графік роботи: 9.00 – 18.00 (пн-нд).

Eкспозиції інтер’єрів: 10.00 – 18.00 (ср-нд).

Понеділок і вівторок – садиби зачинені.

Вартість квитків: дор. – 30 грн., пільг. – 20 грн.

Детальніше...

Науковці Музею взяли участь у ХХІ Міжнародній конференції "Український феномен Гуцульщини..."

Співробітники нашого Музею взяли участь у ХХІ Міжнародній науковій конференції "Український феномен Гуцульщини: національний та європейський контексти", що відбулася у Коломиї в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського у рамках 24-го Міжнародного гуцульського фестивалю.

Участь у конференції взяло понад 100 науковців – представників музейних установ України та зарубіжжя (Польща, Румунія, США), Інституту народознавства Національної академії України, науково-дослідних інституцій вищих навчальних закладів, краєзнавців.
Секцію "Музеї та музейництво: модернізація галузі як шлях до європейського культурного простору" змістовно збагатили своїми науковими напрацюваннями й наші музейники, зокрема Тамара Андрієвська та Марта Цимбровська розповіли про принципи формування експозиції етнозони "Гуцульщина" в Музеї народної архітектури і побуту у Львові ім. К. Шептицького, а Боренько Надія та Руслан Сірий ознайомили своїх колег із методикою оцифрування науково-інвентарних описів на основі реконструкції електронної архівної програми (на прикладі колекції косівських кахлів ХІХ ст. в Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького).
Матеріали ХХІ Міжнародної наукової конференції опубліковано у збірнику "Український феномен Гуцульщини: національний та європейський контексти", до якого увійшло 50 статей.