• Українська
  • English
  • Polski

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

+38 (068) 525 91 85

  (032) 275 03 05

Графік роботи: 9.00 – 18.00 (пн-нд).

Eкспозиції інтер’єрів: 10.00 – 18.00 (ср-нд).

Понеділок і вівторок – садиби зачинені.

Вартість квитків: дор. – 30 грн., пільг. – 20 грн.

Детальніше...

Львів Стародавній

«Львів Стародавній» занурить місто у добу Середньовіччя Машина часу існує – запевняють організатори Другого Міжнародного Фестивалю «Львів Стародавній», та обіцяють перенести у середньовічну казку кожного, хто завітає на феєричне свято. Протягом трьох днів Шевченківський гай перетворюється на справжнє старовинне місто часів 13-16 століття.

Лицарські кінні двобої, старовинні танки, богатирські забави, майстер-класи старовинних ремесел – усі заходи на Фестивалі створять неповторну атмосферу Доби Середньовіччя. Бойову відвагу та войовничу майстерність демонструють клуби історичної реконструкції з України та Білорусії, які зійдуться у двобоях на лицарському кінному турнірі. Кульмінацією турніру є обрання королеви Фестивалю. Як у давнину, на Фестивалі вшановують справжній символ Середньовіччя – довгу косу, та її власниць. На головній сцені дійства відбудеться фінал конкурсу «Ой не ріж косу, бо хорошая». У змаганні довгокосих візьмуть участь більше сотні красунь, найстаршій з яких 75 років, а наймолодшій – всього 11 місяців.

Аби по-справжньому зануритися у старовинну атмосферу, гості свята безпосередньо прийматимуть участь у забавах. Зокрема, на десятках майстер-класів можна опанувати такі ремесла, як ковальство, гончарство, лозоплетіння, різьбу по дереву тощо. Для шанувальників активного відпочинку влаштують справжні богатирські забави доби вікінгів та слов'ян.

Середньовічним танкам навчають студії старовинного танцю «Джойссанс», учасники якої навчалися своєму мистецтву у світових майстрів середньовічного танцю - Барбари Спарті (Італія), Лівена Барта (Бельгія), Єви Крошлової (Чехія), Бернарда Гершта (Швейцарія), Сесилії Граціо Мура (Франція). Для гурманів майстри середньовічної кухні готують старовинне меню для середньовічної корчми, яка діє на Фестивалі. Відвідувачів частують сирною зупою, рибною юшкою, м'ясом на вогні, різноманітними кашами. Кілька кулінарних сюрпризів чекає на гостей під час кулінарної екскурсії до таборів учасників Фестивалю. Там можна покуштувати наїдки, які лицарі готували власноруч. Аби ж у гостей залишилась приємна згадка про свято, кожен охочий може сфотографуватися у середньовічному вбранні та придбати різноманітні середньовічні вироби.

Детальніша інформація на сайті фестивалю