• Українська
  • English
  • Polski

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

+38 (068) 525 91 85

  (032) 275 03 05

Графік роботи: 9.00 – 18.00 (пн-нд).

Eкспозиції інтер’єрів: 10.00 – 18.00 (ср-нд).

Понеділок і вівторок – садиби зачинені.

Вартість квитків: дор. – 30 грн., пільг. – 20 грн.

Детальніше...

Свято хліба

Здавалося б, що може бути простіше від хліба, такого звичайного і буденного. Ми звикли до вигляду, смаку, запаху хліба. Він давно став нашим щоденним продуктом. Але саме в його повсякденності є незвичайність нашого «хлібанасущного». Хліб не тільки звичний, він обов’язковий – як вода, повітря, як саме життя.

Зараз це свято вже набрало всеукраїнської сили і його організовують не лише на заході, а і на сході України, оскільки відродження традицій випікання хліба та короваю допомагає нам вчити молодь не забувати традицій та продовжувати цю шановану споконвіків важку справу хлібороба. Основною метою заходу є вшанування професії хлібороба, показати суспільству традиційний хліб добрий та корисний паралельно з новинками.

«Свято хліба у Львові» щороку нагадує людям про хліборобів, які в день та вночі невтомно прикладають свої зусилля та працю, тепло та душевну доброту для виготовлення хлібини. Захід передбачає проведення виставки - представлення короваїв з різних регіонів; смачні дегустації та виставка новинок, ексклюзивних виробів пекарів та кондитерів Львівщини та інших областей України, концертні виступи художніх колективів та народні гуляння, виступи улюблених виконавців. Безперечно проводяться різні атракції, майстер-класи, виставки-ярмарки, різноманітні приємні несподіванки тощо.

Це традиційне щорічне свято є чудовою нагодою нагадати мешканцям та гостям міста про виробників хлібобулочних та кондитерських виробів, ознайомитись з новинками та почастуватись ними, підняти імідж пекарів та кондитерів. З року в рік свято набирає все більшої популярності, кількість відвідувачів - хлібопекарів, кондитерів з Львівщини та інших областей України, постійних гостей з Польщі, львів’ян і гостей міста сягає до 30 тис. осіб.

Партнери свята: ПрАТ «Компанія Ензим», ТМ «Львівські дріжджі», ТМ «Хлібна хата», ТМ «Наминайко», ТМ «Просто добрий хліб», ТМ «Гал-Хліб», ТМ «Добряна», ТМ «Рудь»; учасникам: ТзОВ «Галицька здоба», ТзОВ «Гал-Дар», ПП «Бекерай», ТМ «Рум’янець», ТМ «Чудо-піч»; меценату Кривку Ігорю Богдановичу за допомогу в проведенні цього дійства; окрема подяка відвідувачам і гостям свята за активність, створення і підтримку чудової атмосфери!

Детальніше на сайті фестивалю