• Українська
  • English
  • Polski

Львів, вул. Чернеча Гора, 1

+38 (068) 525 91 85

  (032) 275 03 05

Графік роботи: 9.00 – 18.00 (пн-нд).

Eкспозиції інтер’єрів: 10.00 – 18.00 (ср-нд).

Понеділок і вівторок – садиби зачинені.

Вартість квитків: дор. – 30 грн., пільг. – 20 грн.

Детальніше...

Співпраця

Музей народної архітектури та побуту у Львові відкритий до співпраці в межах своєї місії. Ми зацікавлення у промоції національної культури на місцевому та міжнародному рівнях. Ми також працюємо з народними майстрами та юридичним особами, які пропагують українські традиційні ремесла через організацію демонстрацій, майстер класів, фестивалів та святкувань.

Музей також зацікавлений у налагодженні взаємовигідної співпраці із туристичними фірмами, гідами та приватними особами, що організовують екскурсійні тури, приватні заходи (весілля, фотосесії, тощо). Для органозованих груп під керівництвом туристичної фірми чи гіда Музей пропонує систему знижок. Для цього необхідно укласти договір з музеєм для отримання таких знижок.

Якщо ви зацікавленні у налагоджені співпраці, надсилайте нам на електронну скриньку свої пропозиції і ми обов'язково їх розглянемо.

Договір про співпрацю з туристичними фірмами знаходиться тут договір з туристичними фірмами. Ви можете ознайомитись із стандартним договором та прийти з уже заповненим договором для підписання в Музей.