Онлайн-концерт гурту КУРБАСИ «Пісні лісу»

На тлі найяскравіших зразків музейної збірки скансену із різних куточків Західної України: від давнього сакрального живопису з Бойківщини до автентичних народних строїв з Жидачівщини – звучатимуть неймовірні голоси учасниць відомого львівського етно-гурту КУРБАСИ.

“Пісні лісу”- діалоги двох актрис Театру імені Леся Курбаса та співачок гурту КУРБАСИ – Наталії Рибки-Пархоменко та Марії Онещак у супроводі невеликих індійських музичних інструментів.
Ця програма почала створюватися під час карантину, навесні 2020 року, в одному з лісів Львівської області, а прем’єра концерту відбулась 6 травня 2021 року у Музеї книги та друкарства України в Києві.

Авторка костюмів – Олена Дідик
Авторка фото – Богдана Мелех
Забезпечення відеотрансляції – Олександр Кулик, ProLog Video Production

Приєднатись до трансляції можна буде на сторінках гурту КУРБАСИ, мера Львова Андрія Садового, Львівськаої міської ради та Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького у соц мережі Facebook.
Тривалість 1 год. 15 хв.

Онлайн-концерт відбудеться у рамках Виставки-розповіді: “50 історій Львівського скансену” у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики Порохова вежа.

Запрошуємо!