Майстерклас додому “Різдвяна зірка”

Різдвяна зірка є справжнім символом зимових свят. Усі чекають першої вечірньої зорі, щоб сісти до святовечірнього столу, і кожен намагається першим побачити її, адже кажуть, що це віщує щасливу долю.

Свого часу наш Музей сприяв відродженню звіздарства, долучившись до організації фестивалю “Спалах різдвяної звізди”, а цього року ми підготували для вас спеціальну майстерку, за якою кожен може створити свою родинну зірку.
Для того, щоб придбати подарункову коробочку, просимо заповнити форму за посиланням: https://cutt.ly/SUizXWA

Вартість коробочки – 300 грн.

Цей комплект містить:
▫Дерев’яну зірку,
▫Фарби акрилові для декорування,
▫Пензлик,
▫Нитки для виготовлення кутасиків,
▫Клей для з’єднання елементів,
▫Детальну інструкцію до майстерки.

Образ зорі – один з ключових в українських колядках та щедрівках: віншуючи господарю, зичать йому “діточок, як у небі зірочок”, а красу господині прирівнюють до ясної зірки, що сходить на небі.
Яскрава, прикрашена китичками-кутасиками та фольгою звізда супроводжує ватаги колядників і вертепні гурти від хати до хати, звіщаючи про народження Ісуса Христа, наближення нового року, сонця і тепла.
Виготовлення різдвяної звізди завжди було справою відповідальною: у кожному регіоні та навіть у кожного майстра зірки мали свої особливості, що виявлялися у формі, кількості променів, оздобленні. Кожна така зірка – унікальна та неповторна.

Бажаємо веселих свят!❤

Дивитись також: