Проєкт Музейні зустрічі з дітьми “Котилася торба” презентували на Міжнародній науково-практичній конференції “Музейна педагогіка в контексті викликів сучасної освіти”

Наші музейниці презентували проєкт Музейні зустрічі для дітей “Котилася торба” на Міжнародній науково-практичній конференції “Музейна педагогіка в контексті викликів сучасної освіти”, що відбулася у ЛНУ імені Івана Франка 21 вересня 2022 року.

Представництво конференції вражало, адже серед учасників, окрім українських, були музейники та освітяни з Польщі, Італії, Греції, Чехії, Нідерландів.

Світлана Іщук та Ольга Хімій поділилися власним практичним досвідом роботи з дітьми в нашому Музеї, який точно стане корисним для усіх інших колег, що працюють у сфері культури й освіти.

Нагадуємо – у проєкті “Котилася торба” впродовж літа відбувалися зустрічі з дітьми, кожна з яких мала свою тему, пов’язану з українськими традиціями та культурою. Діти бавились у народні ігри, вчили пісні, відвідували майстер-класи, відкривали для себе звичаї рідної країни.

Теми та програми зустрічей, що відбулися:
Дитячі справи та забави
Чорнобривців насіяла мати (садівництво)
Українські народні ремесла: гончарство
Народний український орнамент
Українські народні музичні інструменти
Українські народні ремесла: ткацтво
Український народний костюм
В своїй хаті своя правда, і сила і воля (народна архітектура)
Українська народна кухня: із сиром пироги
Українські народні ремесла: соломоплетіння
Від зернини до хлібини
Календар українських традицій
Фінальний квест з подарунком

Працюємо над продовженням проєкту, тож невдовзі знову запросимо малечу на музейні зустрічі!

Дивитись також: