Запрошуємо на благодійний Ярмарок на Покрови!

Українська Покрова – це про лицарство і любов, про захист і добробут, про молитву і перемогу. Традиційно у цей день ми згадуємо наших героїв – козаків, воїнів УПА та новопосталих героїв сучасності. Мати-Покрова не втомлюється тримати свій омофор і над нами, бо навіть у часі загроз ми маємо можливість працювати, зустрічатися та спілкуватися.

Кожна така зустріч – це теж внесок у нашу спільну перемогу, бо ми підтримуємо те, за що борються наші хлопці і дівчата на фронті – за право на мир і спокій, за мистецтво і митця, за традицію та її носія.

Ми запрошуємо 16 жовтня провести разом у Гаю, де з традиційними ярмаркуваннями, майстерками поспілкуватись, перевести подих і підтримати своїх (під час ярмарку збиратимемо кошти на потреби ІІ роти 28 бригади ЗСУ).

11.00 літургія в наміренні за Збройні Сили України (церква Софії Премудрості Божої, з с. Кривка)

12.30 -18.00 ярмаркування на Великій галявині (кераміка, прикраси, народна забавка та ін.)

13.30 вистава “Убогий жайворонок” від Шкільного театру УКУ “На Симонових стовпах” (у костелі зі села Язлівчик)

14.00-16.00 ліпка з глини – майстерка від Ярослава Мотики (за попередньою реєстрацією, реєстрація відкриється впродовж 12 жовтня)

Концертна частина:

14.30 Соломія Чубай & BEDZVIN

15.30 LBB

16.10 “Дриґ” — народна музика і танці

17.00 джем-сесія

кобзарі-лірники: Ярослав Крисько, Тарас Дороцький, Лайош Молнар


Ярмаркують

кераміка: Сергій Івашків, Світлана та Сергій Погонці, Оксана Мартинович, Дмитро Каганюк, Дмитро Стаховський, Володимир Довган, Володимир Кусик, Віктор Дутко, Оля Цибуля, Назар Вань, Ярослав та Мар’яна Мотики

прикраси: Ірина Галущак, родина Козіїв, Галина Михальська, Галина Кіт

яворівська забавка: Оксана Когут та Остап Сойка

соломоплетіння: Микола Огородник

різб’ярство: Юрій П’юлик
Годують-пригощають: Бойківська гостина, ЛеВус
Будьмо уважні:

– Під час оголошення повітряної тривоги подія призупиняється, учасники мають залишити територію музею та пройти до укриттів (найближчі – вул.Ніжинська 33, Мучна 66, Мучна 65)

Дивитись також: