Відкриття виставки «Архів Болеслава Фаріона. Портрети старого Розточчя в негативах любачівського фотографа»/Концерт гурту «ВЕРНИГОРА»
Увага! Зміни в програмі!
Друзі, вчорашні трагічні події у Львові та численні обстріли інших міст України змушують нас змінити програму суботнього заходу в рамках проєкту «Кордон, що єднає. Транскордонні культурні трансфери в добу війни».
З міркувань безпеки виступ гурту «Вернигора» скасовано❌
Відкриття виставки «Архів Болеслава Фаріона. Портрети старого Розточчя в негативах любачівського фотографа». відбудеться о 17:00 в малій виставковій залі музею «В укритті»
(без змін)
Бережіть себе та рідних❤️🩹
Друзі, ми разом з Музеєм Кресів у Любачові щиро запрошуємо вас 7 вересня до Львівського скансену!
🔸Що буде?
17:00 Відкриття виставки «Архів Болеслава Фаріона. Портрети старого Розточчя в негативах любачівського фотографа».
🔸Про виставку:
Фотографії, представлені на виставці, є невеликою частиною колекції негативів з фотоательє Болеслава Фаріона, врятованої працівниками Музею Кресів у Любачові. Колекція фотографій охоплює період культурних змін у культурі села та маленького містечка на південному сході Польщі. З одного боку, це зображення реальності, коріння якої сягає XIX століття та першої третини XX століття, коли в селах поблизу Любачова разом жили поляки та українці. З іншого боку, вона охоплює сучасність, яка ламає старі схеми. Протистояння, а точніше співіснування цих двох світів видно як в індивідуальних портретах мешканців, зроблених у фотоательє в Любачові, так і в зображеннях багатопоколінних сімей, сфотографованих під час повсякденних домашніх справ і сільськогосподарських робіт, а також у святкові моменти.
📍Локація: мала виставкова зала музею «В укритті»
19:00 Концерт гурту «ВЕРНИГОРА»
Вернигора – музичне тріо, що грає фолькову музику, коріння якої сягає карпатського прикордоння Польщі та України. Гурт виступить у складі: Дарія Косєк – вокал, Адріянна Мар’я Кафель – струнні інструменти, Мацей Гарна – колісна ліра, хендпан.
📍 Локація: костел зі с. Язлівчик
Виставка та концерт є частиною більшого проєкту «Кордон, що єднає. Транскордонні культурні трансфери в добу війни». Проєкт реалізується за підтримки Центру діалогу імені Юліуша Мєрошевського, Любачівського повіту та Підкарпатського воєводства.
🎟️ Вхід на подію вільний