Етнографічно-інтерактивне дійство «Закликання весни»
започатковане у 2015 році, час проведення ̶̶ березень
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/img_9994-1024x683.jpg)
Благослови, мати,
Весну закликати!
Весну закликати,
Зиму проводжати!
Одним із найдавніших звичаїв нашого народу є зустріч весни. Після довгої зими, весну починали закликати з 9 березня, (свято Сорочини), під час якого випікали пташок-жайворонків, з якими дітки вибігали на вулицю та « закликали весну».
Музей, продовжуючи традиції , запрошує поринути у світ давніх звичаїв та забав весняного циклу. Захід поєднує: обрядове дійство, ігрову програму, ряд майстер-класів з виготовлення та випікання пташок, вісників весни.
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/54200935_2278651945681376_964831550841552896_o-1024x682.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/54255381_2278651239014780_1653925986531540992_n.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/54255784_2278652059014698_6573353197765656576_n.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/dsc_0140.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/dsc_0146.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/img_0079-1024x683.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/mg_5984-1024x683.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/mg_6069-1024x683.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/mg_6144-1024x683.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/mg_6221-1024x683.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/mg_6230-1024x697.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/mg_6291-1024x683.jpg)