Святкування Дня незалежності України
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/independence-day-3-1024x686.jpg)
Щороку, 24 серпня
У цей день Музей широко відчиняє свою браму військовим!
Згадати полеглих за Незалежність у всі часи усіх визвольних змагань, віддати шану воїнам, котрі сьогодні боронять незалежність України, висловити вдячність за відважність, героїзм – це святий обов’язок кожного українця! Останні роки, у часі воєнного конфлікту, це свято набуло особливої гострої необхідності.
Природа, історико-культурна спадщина, естетика музею творять особливе місце, своєрідну релакс-зону для воїнів, для відновлення їх сил, можливості родинного відпочинку і творчості.
Цим святом нагадуємо усім і собі, що ціна незалежності аж надто висока. Маємо єднатися і бути пильними!
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/independence-day-1-683x1024.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/independence-day-2-1024x685.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/independence-day-3-1024x686.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/independence-day-4-685x1024.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/independence-day-5-1024x685.jpg)
![](https://lvivskansen.org/wp-content/uploads/2023/11/independence-day-6-1024x678.jpg)