Квітуча весна у скансені: виставка сучасного сакрального мистецтва Уляни Нищук “Заквітчані”!

Зустрічаймо квітучу весну у скансені – окрім першоцвітів, що прикрашають наші стежки, у Музеї невдовзі розквітне барвистий мальований світ однієї з найяскравіших молодих художниць Галичини, Уляна Нищук, на авторській виставці сучасного сакрального мистецтва “Заквітчані”!

Запрошуємо на відкриття виставки у неділю, 2 квітня, о 15 00 у школі зі с. Бусовисько (біля головної галявини).

У своїх творах Уляна поєднує наївний народний іконопис з високою живописною культурою, яскравий колорит з монохромними композиціями, і графічним трактуванням. Улянині квіткові мотиви легко вказують на її захоплення народною іконою та мистецтвом, і водночас є сучасними та актуальними. Назва “Заквітчані” якнайкраще об’єднує різні за часом і технікою виконання твори, що тут представлені.

Уляна Нищук – львів’янка, у 2004 закінчила навчання у Львівському коледжі декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша на кафедрі промислової графіки. У 2014 закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедра монументального живопису. До особистих мистецьких інтересів належать станкове, монументальне та сакральне малярство, філософія мистецтва, дослідження етнічної культури.

Запрошуємо!

Дивитись також: