Презентація аудіокнижки “Жьиб’ївські новелі” Онуфрія Манчука
11 версня о 18:30 відбудеться презентація аудіокнижки “Жьиб’ївські новелі” авторства самобутнього гуцульського новеліста і громадського діяча Онуфрія Манчука.
На презентації у вільній бесіді ви почуєте про життя та долю Онуфрія Манчука, про написання та віднайдення його новел, про створення самої аудіокнижки та про гуцульський світ від Данила Ільницького – літературознавця та дослідника Гуцульщини, Лесі Салій – дослідниці локального, гуцульського тексту, Володимира Ольшанського – продюсера та звукорежисера аудіопроєкту, ну і звісно ж вечірню зустріч гармонійно доповнить одна з новел в аудіозаписі, яку начитав поет, краєзнавець, науковець з Криворівні Василь Зеленчук, який зараз перебуває на Східному фронті – служить у лавах ЗСУ.
Команда видавництва Audiostories запрошує до простору Виставкової зали Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького у межах фінісажу виставки “Крихкіші за скло” – виставки народної ікони на склі з колекції Остапа Лозинського.
Відвідувачі матимуть нагоду послухати “Жьиб’ївські новели” Манчука до кінця виставки – запис буде доступний для прослуховування на планшеті зі слухавками або окремо, через QR-коди, у власному смартфоні. Це особлива нагода: оглядаючи гуцульські ікони, зануритися у світ аудіоновел, начитаних голосом неповторного гуцула-поета.
⏰Коли: 11 вересня (середа) о 18:30
📍Де: виставкова зала Львівського скансену (вул. Чернеча Гора, 1)
Вхід на подію вільний!
Онуфрій Манчук (15 червня 1899 р., с. Верховина – 25 червня 1941 р., там само) – гуцульський письменник і громадський діяч. Закінчив початкову школу в рідному селі, а далі самотужки здобував освіту. У Першу світову війну добровільно зголосився до Українських Січових стрільців, воював за рідну Україну. Після повернення до мирних справ, працював у кооперативній молочарні, “Маслосоюзу”, був помітною фігурою в діяльності “Просвіти” та “Сільського господаря”. Та чи не найбільше прославив своє ім’я на літературній ниві – текстам, що вийшли у книжці під назвою “Жьиб’ївські новелі”.