Гончарство
Одним з найдавніших традиційних ремесел українців є гончарство – обробка глини та виготовлення різноманітного кухонного посуду, прикрас, іграшок, кахлів та ін.
Кожен з учасників майстеркласу зможе відчути медитативність роботи з гончарним колом та власними руками виліпити свій унікальний виріб.
“Гончарство – це надзвичайно особливий прадавній вид ремесла. У певній мірі це навіть сакральне дійство, адже тут задіяні одразу чотири стихії: глина – земля, вода – для розмочування, повітря – для підсихання виробу, вогонь – для обпалення. Та й сам процес роботи медитативний, адже кожен шматочок глини несе людську енергію, частинку душі”.
📞 Запис на майстерклас для груп за телефоном: +38 (068) 525 91 85